KALENDÁR PODUJATÍ

Informácie o pripravovaných akciách pravidelne aktualizujeme.

V prípade záujmu sa, prosím, obráťte na kontaktnú osobu, 
príp. po kliknutí na vybraný termín vyplňte online objednávkový formulár.

NITRA
NITRA

NITRA

Predajňa Slniečko zdravá výživa,
OC Polygon,
Coboriho 1, Nitra

Čítať viac...
HAINBURG
HAINBURG

HAINBURG

Ecstatica Festival,
Ecovillage Hainburg

Čítať viac...
BRATISLAVA Ružinov
Štúdio Joga Ivon,
Klincová 35, Bratislava

Čítať viac...
NOVÉ ZÁMKY
NOVÉ ZÁMKY

NOVÉ ZÁMKY

Suuryafest
Viničná, Nové Zámky

Čítať viac...
PODSKALIE
PODSKALIE

PODSKALIE

Festival poznania UVŽ,
Ekorezort Vendelín,
Rekreačné zariadenie Podskalie

Čítať viac...
OSTRAVA
OSTRAVA

OSTRAVA

Festival Zdraví & Duše,
Výstaviště Černá Louka,
Ostrava

Čítať viac...

     👉 Nenašli ste vaše mesto v zozname alebo by ste radi prekvapili okruh vašich známych či rodinu nevšedným zážitkom v podobe portrétu a analýzy aury? Poťažmo máte kolektív ľudí, ktorým by ste chceli sprostredkovať služby aurafoto, eventuálne aj s prezentáciou vo forme besedy či workshopu? V prípade záujmu je možné dohodnúť spoluprácu.

     📲 Ozvite sa s vašou predstavou a ušijeme podujatie priamo na mieru kdekoľvek na území Česko-Slovenska v trvaní jednej hodiny alebo na celý víkend. Môžeme vašu udalosť odprezentovať na našich stránkach (web/FB/IG) pre zviditeľnenie širšej verejnosti. Tiež poskytneme k dispozícii letáky. 

     🔖 Či už chcete aurafoto ponúknuť pre účely sebarozvoja (pretože sa zaujímate o tvorenie najlepšej verzie seba samého, zamestnávajú vás otázky typu "kde sme, kde by sme chceli byť a ako sa tam dostaneme") alebo ako unikátny spomienkový darček, fantázii sa medze nekladú. Snáď nie je oblasť, v ktorej by sa aurafoto neuplatnilo počnúc efektnou a užitočnou doplnkovou službou v poradniach a vzdelávacích centrách, čajovniach, jogových, pohybových a relaxačných štúdiách. Aurafoto sa hodí aj do zoznamovacích agentúr, masérskych salónov či predajní zdravej výživy. Môže to byť atraktívny sprievodný program rôznych jogových a wellness pobytov, zážitkových kempov alebo večierkov. 

     🌟 Aurafoto je originálnym a pôsobivým spestrením akýchkoľvek spoločenských podujatí. Vďaka aurafoto zaručíte v podobe fotokútika vašim svadobným hosťom alebo na rodinnej oslave jedinečnú zábavu a nezabudnuteľný zážitok. Firmy zas radi využívajú službu aurafoto na svojich teambuildingoch či výberových konaniach. Aurafoto je pomôckou aj pre páry, ktoré vďaka inému pohľadu na svojho partnera (i na seba) dôjdu k pochopeniu a utuženiu svojho vzťahu.

     🍀 Pozývame vás aj do našich stálych prevádzok v Topoľčanoch kedykoľvek po dohode a v Hurbanove na objednávku vo vybraných dňoch. Tešíme sa na vás, do skorého videnia 🤗🙏. 

TOPOĽČANY kedykoľvek po dohode a HURBANOVO vo vybrané dni

kontaktná osoba: Nikoleta Zsigóová
tel.: +421/905 669 137
e-mail: aurafoto@aurafoto.sk

Registračný formulár

Oboznámil(a) som sa s obchodnými podmienkami a v plnom rozsahu ich akceptujem. *