KOŠICE

17. - 18. 5. 2019

EZOfest
Kultúrno-spoločenské centrumJedlíkova 7

Kontaktná osoba:
Nikoleta Zsigóová

Objednávkový formulár

Objednávkový formulár je záväzný. Po jeho odoslaní bude spracovaný a následne Vám budú e-mailom zaslané potrebné platobné údaje. Objednaný termín sa stáva záväzným po pripísaní finančných prostriedkov na účet. Ak si prajete daňový doklad vystaviť na firmu, uveďte názov, sídlo, IČO, DIČ. 

Označte požadovaný výber
Vybrať službu *
Objednávateľ
Preferovaný dátum a čas
Spôsob platby

Bankový prevod

Obchodné podmienky
Oboznámil(a) som sa s obchodnými podmienkami a v plnom rozsahu ich akceptujem. *

Regenračné centrum

💬 Popis udalosti:

EZOfest, v poradí už 31. festival zdravia sa už blíži. Aj tento rok sa môžete tešiť na mnoho zaujímavých prednášok o zdraví, harmónii a duchovnom rozvoji, skvelých prednášajúcich, či vystavovateľov. 

Ako tradične, nájdete tu aj stánok AuraFoto.sk, kde si môžete nechať odfotografovať auru a dať si poradiť ohľadom Vášho života. Získate prehľad o zdraví, vzťahoch, financiách, práci, ... Pozrieme sa na príčiny problémov a pohľadáme možné riešenia.

Počas analýzy sa dozviete o tej stránke vašej podstaty, ktorá vám doteraz nebola známa. Dozviete sa o energiách, ktoré vás podporujú alebo brzdia, spoznáte vaše hodnoty i tienisté stránky. Dostanete praktický návod pre uchovanie telesného a duševného zdravia. Čaká vás neobyčajná skúsenosť, ktorá je cenným nástrojom na lepšie pochopenie samého seba a ovplyvnenie všetkých stránok bytia a jeho prežívania. 

 Každého srdečne očakávame 😊 🍀